top of page

Herşey bir yemek tarifi ile başladı...

 

Etmanyak, amatör bir blog sitesi olarak başlayan bir serüven. Bu serüvende takipçilerimizle yöresel mutfağımızdan ve farklı mutfaklardan seçtiğimiz yemekleri Etmanyak anlatımı ve sunumuyla paylaştık. Tabi ki markamızın hakkını vererek, kırmızı et üzerine denemeler yaptık ve her denemede en ideal tarifi oluşturmaya çalıştık. 

 

Ve hazırız...

 

Uzun yıllardır kendimiz, arkadaşlarımız ve ailelerimiz için yemek pişirdik. Ama bu süreçte şunu farkettik; biz yemek yemeği ve yapmayı, paylaşarak daha çok sevdik! 

 

Artık mutfağımızın dışına çıkmaya karar verdik. Deneyimlediğimiz tatları sizlerle paylaşmak ve öğretici etkinlikler yapmak için düşlerimize ilk adımı atıyoruz... Etmanyak bundan sonra, hem kaliteli tatları misafirleri ile buluşturacak hem de yemek atölyesi olarak hizmet verecek özgün konsepti ile siz Ankaralılara alternatif bir mekan olmaya hazırlanıyor. 

 

Etmanyak Steak&Local Food, kendinizi özel ve evinizde hissedeceğiniz butik ve sıcacık bir ortamda kaliteli yemekler sunacak, aileniz ya da arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak. (BU KONSEPTE ARA VERİLMİŞTİR. BURGER RESTORANIMIZDA SERVİSİMİZ AÇIKTIR)

 

bottom of page